Ważna konferencja w siedzibie Episkopatu! Chodzi o edukację zdrowotną, którą Nowacka chce narzucić Polakom
za https://pch24.pl/wiadomosci/wazna-konferencja-w-siedzibie-episkopatu-chodzi-o-edukacje-zdrowotna-ktora-nowacka-chce-narzucic-polakom,720043 W środę 27 maja odbyła się w Warszawie konferencja prasowa KEP w związku z zapowiedzią wprowadzenia do szkół tzw. edukacji zdrowotnej jako przedmiotu obowiązkowego. Biskup Wojciech Osial w imieniu KEP apelował do rządu o dialog. Stanowisko KEP zaprezentował ordynariusz Łowicza, bp Wojciech Osial, który pełni zarazem rolę przewodniczącego Komisji Wychowania Katolickiego przy KEP. […]

