Księże Arcybiskupie, dziękujemy za odważne słowa prawdy! Razem obronimy polską szkołę!
Księże Arcybiskupie, dziękujemy za odważne słowa prawdy! Razem obronimy polską szkołę!
Księże Arcybiskupie, dziękujemy za odważne słowa prawdy! Razem obronimy polską szkołę!
W dniach 18 i 19 listopada 2024 roku, pod przewodnictwem abp. Tadeusza Wojdy SAC, odbyło się na Jasnej Górze 399. Zebranie Plenarne Konferencji Episkopatu Polski. Oto fragment wydanego przez biskupów komunikatu: „5. Trwają rozmowy pomiędzy stroną rządową a Konferencją Episkopatu Polski w sprawie organizacji lekcji religii w szkole. Ufamy, że zakończą się zagwarantowanym prawnie porozumieniem.
Komunikat KEP w sprawie edukacji zdrowotnej Przeczytaj wpis »